Kurz online marketingu pro podnikatele ZDARMA – Marketingová univerzita

V pěti stručných a přehledných lekcích Marketingové univerzity se naučíte, jak správně připravit a propagovat své podnikání na internetu. Kurz je dostupný nonstop, takže dávkování si určujete pouze Vy. Díky responsive designu webových stránek vicezakazniku.cz máte k lekcím přístup z jakéhokoliv zařízení.

Lekce 1: Jste na internetu opravdu vidět? Online marketing.

 

Lekce 2: SEO. Co je to copywriting – jak na internetový obsah.

 

Lekce 3: Výkon online prezentace – webové stránky.

 

Lekce 4: SEM – Bannery, PPC kampaně, affiliate.

 

Lekce 5: Sociální sítě – Facebook marketing pro firmy.

 

FAQ – Odpovědi na časté dotazy

——————————————————————————————————————————-

Přehled témat:

  1. Co znamená komplexní prezentace na internetu? Co je dnes to nejdůležitější, aby vás zákazníci spolehlivě na internetu našli? Lekce 1: Jste na internetu opravdu vidět? Online marketing.
  2. Jak tvořit kvalitní obsah na internetu? Co je to copywriting a optimalizace pro vyhledávače – SEO? Lekce 2: Copywriting. Jak na obsah, aby byl vidět.
  3. Měření výkonnosti vaší online prezentace – webových stránek. ROI (Return On Investments) – kolik potenciálních zákazníků vám internetové stránky přináší. Lekce 3: Výkon online prezentace  – webové stránky.
  4. Efektivní propagace vaší online inzerce. SEM – Bannery, PPC kampaně, affiliate.
  5. Využívání sociálních sítí pro firmy – Facebook, Twitter, Google+ … způsoby oslovení fanoušků. Tipy a praktické příklady. Lekce 5: Sociální sítě – Facebook marketing pro firmy

 

FAQ – Odpovědi na časté dotazy

Doufáme, že seznamování se světem online marketingu pro firmy a podnikatele bude pro vás zábavné. S jakýmkoliv dotazem či návrhem na doplnění se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Více zákazníků je klíčem k úspěchu a pohodlnému podnikání. Přes kontaktní formulář si objednejte bezplatnou konzultaci vaší marketingové strategie ještě dnes.

Tým Mediatel