Úspěch na trhu dříve nebyl v mnoha odvětvích takový problém. V poslední době však narůstá konkurence, a abyste uspěli, musíte být na internetu stále více vidět.

S námi budete na internetu vidět více než konkurence.

Naše služby jsou zaměřeny na široké spektrum zákazníků. Od drobných podnikatelů po velké nadnárodní společnosti. Dokážeme efektivně poskytnout komplexní řešení po firmy s lokální působností, stejně jako navrhnout dílčí aktivity pro globální hráče. S našimi službami budete na internetu více vidět, dokážeme vás odlišit od vaší konkurence a získat vám tak nové zákazníky.

Od samotného počátku svobodného podnikání u nás jsme pro naše zákazníky tradičním a důvěryhodným partnerem. Naším cílem je přispívat nejen k úspěšnému rozvoji jejich byznysu, ale i celkově podpořit drobné a střední podnikání v České republice.
Luboš Čipera jednatel společnosti

Již 20 let pomáháme malým a středním firmám

  • Optimalizovanými webovými stránkami počínaje, přes všechny formy výkonnostního internetového marketingu až po uživatelsky atraktivní formáty videoprezentací, profesionálních fotografií a virtuálních prohlídek.
  • Samozřejmostí v dnešní době je optimalizace vašich prezentací pro prohlížeče mobilních telefonů.
  • Mnoha zákazníkům jsme úspěšně otevřeli cestu na sociální média a umožnili jim tak naplno rozvinout firemní komunikaci v nových mediích.
graf1

Zajímavá fakta

  • Návštěvnost internetového katalogu firem zlatestranky.cz meziročně stoupá a v roce 2012 dosáhla 12,9 milionu návštěv.
  • Návštěvnost mobilního portálu zlatestranky.cz za poslední rok vzrostla o 3% (květen 2012 oproti květnu 2013)
statistika Zlatestranky cz 3

Google Premier Partner

Naše digitální mediální agentura je již 3. rokem Premier Google Partner. Díky neustálému zvyšování odborných znalostí a rozšiřování specializací našeho odborného týmu máte pro své podnikání k dispozici certifikovaného partnera, který vám spolehlivě pomůže s inzercí na Google.


Navštivte nás na Google+